super@urok-ua.com

Тренінг “Цигарку палити – здоров`ю шкодити”

Автор матеріалу: Тренінг “Цигарку палити – здоров`ю шкодити”

Тренінг “Цигарку палити – здоров`ю шкодити”
Данний тренінг дасть можливість підвищити рівень поінформованості підлітків з проблеми паління,надати інформацію про здоровий спосіб життя, усвідомити руйнівний вплив паління на організм молодої людини; виховувати в учнів громадську позицію щодо свого здоров`я та здоров`я суспільства в цілому

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Надзвичайно важлива тема тренінгу та цікава форма роботи. Влучні афоризми про здоровий спосіб життя та про шкідливий вплив паління. Робота в групах, в парах дає можливість активізувати роботу, формувати якості роботи в команді, лідерські якості, толерантність до думки інших. Позитивна презентація до тренінгу. Дякую!

  2. Публікація даного тренінгу пропагує здоровий спосіб життя та відмову від шкідливих звичок. Добре, що учні співпрацюють в групах під час заходу. Додатки несуть пізнавальну інформацію, яка доводить шкідливість паління.

  3. Дуже цікава та актуальна тема для нашого часу, на жаль. І, на жаль, вона стає дедалі актуальною для все менших поколінь школярів. Це дуже непокоїть. Цікаві форми тренінгового заняття, такі, як робота в парах, вправа “В сміття” допомагають вчителю досягти поставленої мети. Презентація, на мій погляд, може бути використана для ознайомлення з тренінгом і не більше через великі текстові матеріали, які роблять її несприятливою для сприйняття.

  4. Паління – гостра проблема нашого сьогодення. На жаль, з цигаркою в руках часто бачимо підлітків, а останнім часом серед них побільшало дівчат. Тому тема розробки актуальна, підібраний хороший теоретичний матеріал. Погоджуюся з попереднім коментарем, замало матеріалу для візуального сприйняття.

  5. Працюючи в групах, учні отримують важливу інформацію про здоровий спосіб життя. Багато часу займає інформаційний блок. Сподобалась релаксація “Кошик для сміття”, цікаві та пізнавальні додатки. Дякую.

  6. Дуже цікава розробка тренінгу на актуальну для підлітків тему. Адже саме в цьому віці діти часто починають палити і обов’язок дорослих переконати їх в негативному впливі куріння на організм. Тренінг насичений цікавими завданнями , добре продуманим теоретичним матеріалом, гарно естетично оформлена презентація. Єдине зауваження : на слайдах багато теорії і замало малюнків та фото. А ще б я додала обов’язково фільм. Дякую.