super@urok-ua.com

Тренінг з української мови для учнів 2 класу

Автор матеріалу: Тренінг з української мови для учнів 2 класу

Інструкція

Тренажер на закріплення по темі: Часові відношення: рік, доба, година.

Робота складається з 16 слайдів. На 3 і 4 слайдах розміщено «Що спочатку, а що потім». На 5 і 6 слайдах – «Додай слово». Якщо правильно виконав завдання, то можна переходити на наступний слайд. На 7, 8, 9 10 слайдах можна відгадати загадки. На 11 і 12 слайдах – «Весела арифметика», а на 13 слайді – слова за темою треба розташувати у порядку зростання. 14, 15, 16 слайд пропонує дітям перекласти слова українською мовою. Якщо усі завдання діти зробили правильно, в кінці учні отримають МОЛОДЦІ.

Вікно перегляду презентації

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Тренажер на закріплення теми “Часові відношення: рік, доба, година” – це інтерактивна розробка для учнів 2 класу. Він спрямований на засовєння матеріалу учнями в цікавій, ігровій формі: допоможе із задоволенням потренуватися у виконанні цікавих, різноманітних вправ. Дякую, гарна робота.

  2. Це потреба НУШ. Прекрасна розробка, актуальна, діти шаленіють від героїв сучасних мультиків. Для дітей це захоплюючи та повчально.Ви зуміли у цікавій формі донести до дітей потрібний матеріал та перевірити вивчене. Щиро дякую. Ви – сучасний вчитель, вчитель-методист!!!