mail@urok-ua.com

Тренінгове заняття (школа лідерів)

Тренінгове заняття розраховане для навчання лідерів класу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Якості лідера допомагають досягти успіху у житті, сприяють кращій комунікації між людьми. Олена Михайлівна надає практичні вправи, які спонукають до дії, обрання вірного рішення. Дякую.

  2. Зауваження чи побажання до першої вправи: “діти за бажанням зачитують” свої відповіді на питання “Хто я?” Це перша вправа в тренінгу, вона значима тим, що всі учасники мають включитися в роботу, а в контексті тематики тренінгу – ще й усвідомити свої лідерські якості. Я думаю, що коли учасник від першої ж вправи “не прозвучить”, то це досвід сховатись за спинами, а не лідерства. Тобто: усі учасники тренінгу мають висловитись у цій вправі. Ще одне побажання: уникайте слів “розбити на групи”, “поділити на групи”. Пропоную вживати “об’єднати у дві групи”. Дуже сподобалася ідея вправи “Побажання” – це відтягнуте в часі відлуння тренінгу, діти будуть вдома перечитувати слова своїх друзів. Застереження: тренер має застерегти від негативних висловлювань. Думаю, що схема тренінгу хороша, а ефективність буде залежати від того, як тренер залучить учасників до обговорення підсумків. Спасибі автору.

  3. Дуже сподобалося тренінгове заняття. Підібрані вправи допомагають дитині проявити себе, оцінити інших учасників, сприяють взаємодіє, формуванню комунікативних умінь, дають поняття “лідер”, вчать бути активною особистістю з чіткими позиціями.