mail@urok-ua.com

Тренінгове заняття для батьків “Безпечний Інтернет”

У наш час – час стрімкого розвитку інформаційних технологій комп’ютер увійшов у всі сфери людської діяльності. Саме тому гостро постає питання як захиститися від реальних загроз мережі Інтернет. Ось чому тренінгове заняття на тему «Віртуальне життя – територія безпечного Інтернету» буде корисним як для батьків, так і учнів.

Тренінгове заняття для батьків

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

  1. Ваш захід покликаний познайомити батьків з небезпеками, які можуть чекати на дітей при користуванні Інтернетом, показати також переваги Інтернету. Тож батьків необхідно навчити контролювати користорвуання дітьми Інтернетом. Тож використовуючи Ваші рекомендації, батьки зможуть максимально захистити дитину від негативного впливу всесвітньої мережі Інтернет. Дякую.

  2. Тренінгове заняття для батьків “Безпечний Інтернет ” є дуже актуальним. Нещодавно проходила зі своїми учнями конкурс “Безпечний Інтернет” від освітнього проекту “На УроК”. Можу сказати, що такі тренінгові заняття та конкурси є дуже корисними. Дякую!

  3. Тренінгове заняття- сучасний та практичний вид роботи з батьківським колективом.Тема актуальна. Корисна інформація від учителя інформатики. Усі види заняття продуматі, стуктуровані. Дякую.

  4. Сучасний варіант батьківських зборів. Корисно. Актуально.Зовсім недавно всі переживали проблему маніпуляцій дітьми через мережу інтернет. Думаю,що така зустріч з батьками на зібранні викриє сховані проблеми .Знайдуться і шляхи до подолання.Своєчасно.Успіхів.

  5. Хороша розробка, яка може бути використана під час проведення батьківських зборів. Адже тема є досить актуальною. Матеріал розробки підібрано так, щоб не тільки ознайомити з існуючою проблемою, а й допомогти відшукати шляхи її вирішення.

  6. Тренінгове заняття для батьків актуальне та сучасне. Учителі підготували корисну пам’ятку, інтерактивні вправи, надали інформаційні джерела. А результатом співпраці була спільна розробка правил роботи в мережі Інтернет. Заняття практичне , корисне та на часі. Дякую.

  7. Дуже цікавий матеріал, обов’язково використую наступного року на класних батьківських зборах. Але конспект має бути більш акуратним. Зверніть увагу на великі літери після ком та точок з комами, тощо….

  8. Доброго дня. надрукуйте, будь ласка, Наталія з великої літери. Дякуємо.