Конспект та презентація уроку для учнів 4 класу з теми “Безпечний Інтернет. Мережевий етикет”

Конспект та презентація уроку для учнів 4 класу з теми “Безпечний Інтернет.Мережевий етикет”
Ця розробка містить різні види роботи на уроці: групова, колективна та індивідуальна. Різні види завдань заохочують учнів молодших класів до плідної праці. Інформація, яка міститься в уроці має історичну та сучасну інформацію, яка обов’язково зацікавить учнів.Також можна простежити розвиток різних компетентностей на уроці: соціальна адаптація, розвиток навичок роботи за комп’ютером, здоров’язбережувальна, культурна. Як підсумок уроку учні отримують інформаційні листи-підказки для них та своїх батьків.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

  • : Жадан Катерина Михайлівна
  • : вчитель фізики та основ інформатики
  • : Краматорська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 33
  • Конспект та презентація уроку
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже цікавий, активний і пізнавальний урок. А головне- актуально в “епоху кнопкових дітей”. Поскільки інтернет-це давно не розкіш, а необхідність, то про нього потрібно знати багато. Вчителька дуже молодець, що змогла у такій доступній і послідовній формі донести це до дітей.

  2. Катерина Михайлівна ,в доступній для даної вікової категорії школярів , здійснила пояснення нового матеріалу. Урок гарно унаочнений, використовуються різні види роботи, ребус на початку роботи стимулює пізнавальний інтерес. Пам*ятки для дітей та батьків є логічним завершенням уроку.

  3. Актуальна тема уроку. Учні вчаться ,як вберегти свій носій інформації від вірусів і спаму, паралельно формують навички культурного мережевого спілкування, розмірковують над поганими наслідками довготривалого сидіння за моніторами. Розробка уроку професійна.

  4. Тема уроку розкрита чітко, в певній логічній послідовності. Урок відповідає вимогам до сучасного інноваційного уроку. Тут є все : різні види і форми роботи, взаємозв”язки з іншими предметами, опора на життєвий досвід учнів… Пам”ятки, які отримали діти стануть їм у нагоді і багато чого цікавого повідомлять їх батькам. Продовжуйте працювати так плідно і надалі. П.с. презентація доповнює урок.