super@urok-ua.com

Тренінгове заняття для учнів 3-4 класів “З Днем народження, Україно!”

Автор матеріалу: Тренінгове заняття для учнів 3-4 класів “З Днем народження, Україно!”

Тренінгове заняття для учнів 3-4 класів”З Днем народження, Україно!”
Захід може бути використаний як перший урок чи виховна година.

Виховна година

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ірино Миколіївно! Вітаю ще раз. Дякую за чудову атмосферу свята, позитиву, емоцій! Хороший варіант Першого уроку, можливість поєднати з сімейним святом: днем народження, задобрити іменинним пирогом! Все відбулося, мети досягнуто, захід став подією в житті школярів! Успіхів!

  2. Погоджуюсь з автором публікації, що розробку можна використати як матеріал для першого уроку, виховної години. Сподобалась постановка проблеми, методичні прийоми, які сприяють розвитку пізнавального інтересу. Особливою родзинкою для себе вважаю пригощання іменинним пирогом.

  3. У розробці знайдете все, що повинно бути на Дні народження: квіти у подарунок, гарні слова для привітання, солодкий пиріг, цікаві ігри, щоб гості не сумували, хороший настрій і море позитиву. Я думаю, що саме так пройшов ваш захід. Дякую!

  4. Дуже чудова у Вас задумка, захід вдався проведення дпного заходу сприяэ формуванню розуміння значення Дня Незалежності і її значення в світі; розвивати допитливість і цікавість до традицій і звичаїв своєї країни; виховувати шанобливе ставлення до традицій і звичаїв свого народу.