mail@urok-ua.com

Урок-свято у 3 класі “Україно моя, Україно…”

Проведення уроку- свята «Україно моя, Україно» допоможе розширити уявлення учнів про державні і народні символи України, прищепити повагу до них, повагу до української мови, до української пісні, до традицій і звичаїв українців, виховувати любов і гордість за свою Батьківщину, почуття патріотизму.

Урок-свято

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
131

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Сценарій заходу має гарне спрямування: виховує в учнів найкращі людські цінності, формує патріотичні почуття, знайомить із народними образами-символами, традиціями та обрядами. Захід насичений красивими піснями та віршами (особливо мені сподобалися вірші зі звертаннями, що навчають учнів ніжності, щирості). Також учасники свята отримують багато позитиву від прослуханих гуморесок. Значення стрічок також додає гарних відтінків святкуванню. Учні пізнають ще більше Україну, за яку можна бути надзвичайно гордими. Окрасою заходу є пісні, що є великим надбанням українського народу, адже ми найпісенніші. Дякую!

  2. Останні роки дійсно зустрічаєш велику кількість сценаріїв патріотичного спрямування. Бачиш, що дещо переплітається, є щось нове, яке хочеться використати і в своїй практиці. Ніно Адамівно, ваш сценарій меті також сподобався. А ще я побачила, що в сценарії включено велику кількість пісень, це говорить, що свято пронизане музичним супроводом. Дякую.