Урок-свято у 3 класі “Україно моя, Україно…”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-свято у 3 класі “Україно моя, Україно…”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: Ємільчинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Проведення уроку- свята «Україно моя, Україно» допоможе розширити уявлення учнів про державні і народні символи України, прищепити повагу до них, повагу до української мови, до української пісні, до традицій і звичаїв українців, виховувати любов і гордість за свою Батьківщину, почуття патріотизму.

Урок-свято

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Свято сповнене патріотизму: гарні вірші, пісні, пізнавальний матеріал про народні та державні символи. Гарним доповненням у роботі є відтворення учнями гуморесок. Дякую! Бажаю свідомих та старанних учнів!

  2. Сценарій заходу має гарне спрямування: виховує в учнів найкращі людські цінності, формує патріотичні почуття, знайомить із народними образами-символами, традиціями та обрядами. Захід насичений красивими піснями та віршами (особливо мені сподобалися вірші зі звертаннями, що навчають учнів ніжності, щирості). Також учасники свята отримують багато позитиву від прослуханих гуморесок. Значення стрічок також додає гарних відтінків святкуванню. Учні пізнають ще більше Україну, за яку можна бути надзвичайно гордими. Окрасою заходу є пісні, що є великим надбанням українського народу, адже ми найпісенніші. Дякую!

  3. Останні роки дійсно зустрічаєш велику кількість сценаріїв патріотичного спрямування. Бачиш, що дещо переплітається, є щось нове, яке хочеться використати і в своїй практиці. Ніно Адамівно, ваш сценарій меті також сподобався. А ще я побачила, що в сценарії включено велику кількість пісень, це говорить, що свято пронизане музичним супроводом. Дякую.