Урок-свято “Ми – діти твої, Україно”

Урок-свято “Ми – діти твої, Україно”
Свято «Ми – діти твої, Україно» , на якому можна поговорити про рідну Україну, її державні та народні символи, про нашу мелодійну мову, заспівати українські пісні, провести пізнавальні ігр., виховувати патріотизм, формувати національну свідомість

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Уроки, які прищеплюють любов до Батьківщини завжди є святом.Чим більше діти будуть знати про традиції свого народу, тим патріотичніше покоління ми отримаємо в майбутньому. Діти повинні відчувати свою прилежність до рідної землі та відповідальність за її добробут. Впевнена, що цей урок , як і всі інші уроки Лариси Григорівни реалізують поставлену метуу вихованні щирих українців.Дякую.

  2. Ларисо Григорівно! Вітаю! Наразі свята про Україну проводяться в такій кількості, що починають ставати буднями. Можливо, це тільки мені так здається… Ви зуміли так гармонійно поєднати пісенний та поетичний жанри, прикрасити гумором, пізнавальною інформацією про традиції та обряди народу, грою, яка мотивує бути корисним своїй державі, що отримали оригінальний захід. Дякую за творчість і бажаю успіхів!

  3. Вчитель продовжує ознайомлювати учнів з Україною різними методичними прийомами. Сподобалось логічне чергування ігрових моментів з віршами, піснями. Гра “Будь корисним Україні” патріотичного спрямування, кожен висловлює свою думку.

  4. Розробка відповідає темі, знайомить дітей із красою української мови, багатством усної народної творчості. Віршовані рядочки даної розробки дихають ніжністю і теплотою. Матеріал вподається послідовно, вдало поєднується із музичними виступами, відповідає вікові учнів.