mail@urok-ua.com

Урок-проект з позакласного читання “До тебе, рідна Україно, я серцем лину”

Підвести підсумки проекту,залучити дітей до читання художніх творів про Україну; вчити самостійно знаходити інформацію та вміло представити її аудиторії; познайомити учнів з державним устроєм, символами, природними багатствами України, удосконалювати навички виразного читання, переказу прочитаних творів; розвивати увагу, збагачувати словниковий запас, діалогічне мовлення;розвивати пізнавальні здібності учнів, критичне мислення, навички спілкування в соціумі;виховувати естетичні смаки, творчі та художні навички; виховувати любов до Батьківщини, викликати у дітей почуття гордості за неї, виховувати повагу до народних символів і сумісної праці.

Урок-проект

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Автор у розробці використовує великий обсяг матеріалу, тому вдалою була ідея учнівських проектів, діти також відшукали цікаву інформацію, вірші, легенди. Використано багато цікавих запитань, загадок, ребусів. Доречними є і музичні хвилинки.

  2. Важливою мотивацією уроку-проекту з позакласного читання є залучення дітей до читання, оскільки сьогодні існує проблема.Цікавий початок уроку-ліричний.Протягом заняття відбувається захист проекту, що підбиває підсумок великої праці. Багатий матеріал можна використати в позакласній роботі. Дякую.

  3. Дуже гарна розробка. Завдання груп різноманітні , тому присутня невимушена атмосфера . Дану проектну роботу можна використати для проведення першого уроку, який, зазвичай, відповідає тематиці запропонованого матеріалу.