Виховний захід для молодших школярів “З весною тебе, Україно моя!”

Цей захід поглиблює знання учнів про Україну, рідну мову, український народ, його традиції, звичаї та обряди.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. У даній розробці зібрано матеріал про духовні, національні скарби України. Такі тематичні заходи прищеплюють любов і повагу до історичних надбань українського народу, цікавість до минулого; виховують почуття національної гідності. Вивчайте та зберігайте цей духовний скарб нашого народу!

  2. Виховний захід для молодших школярів “З весною тебе, Україно моя!” Валентини Василівни засвідчує про учнівську любов до всього рідного,українського.Відчувається щире прагнення утверджувати рідну мову й культуру.Гарна робота.Дякую

  3. Виховний захід носить патріотичний характер.
    Усі форми заняття гармонійно поєднуються. Заслуговує на увагу обладнання , за допомогою якого реалізуються цілі та завдання. Дякую.

  4. Патріотичний виховний захід. Читаєш – дух захоплює. Особливо в тому місці, де згадуються патріоти, які захищають нашу Україну в даний час. Ознайомлення з таким оберегом, як український віночок і значенням кожної квіточки та стрічки – це супер!!!

  5. Ваш виховний захід виховує любов до рідної землі, повагу до українського народу, почуття національної гідності, патріотизму; поглиблює знання учнів про Україну як незалежну державу, про символи України та народні обереги; розвиває творчі нахили та артистизм дітей. Дякую!