mail@urok-ua.com

Позакласний захід із народознавства для 7-8 класів на тему: “Україно моя – калинова земля!”

Розширювати і поповнювати знання учнів про Україну-калинову землю;дати поняття про символи і рослини,символи-дерева;збагатити словник учнів прислів’ями приказками;виховувати любов до рідної України,народу, української пісні;виховувати повагу і шану до традицій,звичаїв українського народу,розвивати усне мовлення.

Позакласний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Такий позакласний захід із народознавства дуже пізнавальний для учнів. Робота із символами надзвичайно важлива, а використання прислів*їв та приказок – це вдала ідея, адже учні зможуть збагатити свої знання саме завдяки народній мудрісті. Дякую!

  2. Немає сумнівів, що такий позакласний захід пройшов на славу. Захід насичений перлинами народної мудрості, тому що вдалий підбір пісень за відповідною тематикою, доречні прислів*я, а також легенда про калину. Дякую за розробку!

  3. Мене захопило Ваше свято вже з самого початку. Знайомити з українськими народними символами-оберегами добре як під час уроків, так і свят. Цим святом Ви збагачуєте знання учнів про чудові обереги, виховуєте глибокі почуття любові до рідного краю, патріотизм. Свято наповнене піснями, танцями, легендами. Дякую!