mail@urok-ua.com

Творча робота “Школа як осередок розвитку родинного виховання в системі освіти України “Щаслива родина”

Короткий зміст роботи — проаналізувати систему дієвих заходів щодо можливості ефективного застосування у сучасному загальноосвітньому закладі родинного виховання, вільного від формалізму і авторитаризму, вміння педагогів наблизити оточення в школі до сімейного; впливу школи на привнесення до атмосфери родин, в яких виховуються діти, суспільних цінних стимулів і мотивів, максимального використання у вихованні учнів потенціалу родинної педагогіки.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Було цікаво ознайомитись із цією творчою роботою. Робота з батьками є дуже важливою, тому дякую , що порушили тему “родинного виховання”. Бажаю Вам гарних учнів та розуміючих батьків!

  2. У творчій роботі грунтовно , змістовно роз’яснюється реалізація концепції родинного виховання за умови тісної співпраці учнівського, педагогічного та батьківського колективів. Детально описані основні етапи впровадження проекту. Дякую.

  3. Творча робота стане у пригоді вчителям при проведенні батьківського всеобучу у школі. Публікація ясно розкриває поняття “родинного виховання”, показує тісний зв’язок між школою-дитиною-родиною.