mail@urok-ua.com

Урок біології 7 клас. Різноманітність земноводних. Роль земноводних у екосистемах, їх значення для людини. Охорона земноводних

Мета:

Освітня. Закінчити формувати знання учнів про земноводних тварин; ознайомити із різноманітністю земноводних у природі; визначити роль цих тварин у екосистемах та значення для людини; особливу увагу звернути на земноводних, які охороняються.
Розвиваюча. Розвивати уміння порівнювати живі організми між собою; уміння визначати корисне і шкідливе значення тварин та їх роль у житті людини.

Виховна. Виховувати бережливе ставлення до земноводних тварин; намагатись переконати учнів у хибних уявленнях про негативність жаб у природі.

Тип уроку. Бінарний урок засвоєння нових знань.
Форма уроку. Синтетична.

Вікно перегляду документа

  • : Вороновська Неля Олександрівна
  • : вчитель біології
  • : Височинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Марківської райдержадміністрації Луганської області
  • Урок біології 7 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікавий, насичений різними прийомами, гарно оформлений бінарний урок стане в нагоді як вчителю біології так і літератури. Сподобався чайнворд, технологія гронування, дуже цікаві запитання під час узагальнення. Почерпнула для себе багато корисного за що щиро вдячна автору матеріалу.

  2. Урок гарний, побудований методично вірно. Зацікавлюють всі етапи уроку, технологія “Кластер”. Поєднання двох предметів сприяє продуктивному засвоєнню матеріалу. Впродовж уроку використовуються різні форми роботи.