mail@urok-ua.com

Урок-екскурсія “45 хвилин у країні Прав Дитини”

Урок-екскурсія допоможе краще ознайомити учнів з основними положеннями «Конвенції ООН про права дитини»

Документ до укроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 • : Деренюк Надія Степанівна
 • : Вчитель історії та правознавства
 • : Ридодубівська ЗОШ І-ІІ ст.
 • Урок-екскурсія 6 клас
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

 1. Завдяки уроку-екскурсії учні дізнаються багато потрібного для життя та зможуть застосовувати отримані знання в житті. Сподобалась вправа “Класифікація прав”, групова робота, під час якої учні встановлюють , які права порушені. Дякую!

 2. Актуальна тема заходу, цікава форма проведення – у вигляді екскурсії. Незвичайні методи, наприклад вправа “Яке право порушено” , “Я маю право”, обробка періодичної преси надовго залишаться у дитячий пам’яті та будуть мати свої результати. Поставленої мети вчитель досягла. Дякую за матеріал!

 3. Сподобалося, що ця розробка не просто розповідь учителя про права дітей, а цікава подорож, де учні самі є учасниками пошуку. Також сподобалася вправа “Яке право порушено”, за допомогою якої діти вчаться розрізняти правову і неправову ситуацію.

 4. Через проведення таких заходів відбувається знайомство учнів з основними правами Конвенції про права дитини;виховання правової культури;формування навичок роботи в великих і малих групах;розвивається вміння висловлювати свою думку, не порушуючи прав інших. РОхробка цікава,змістовна,насичена.

 5. Дуже цікавий та продуманий урок. Вдало підібрані вправи для учнів та презентаційний матеріал. Добре, що є робота в групах, де кожен учень може висловити свої думки стосовно певних прав.

 6. Організація навчальної діяльності має часові межі, що організовує учнів на сприйняття потрібної інформації.У формі ділової гри учні знайомляться з правами. А мультимедійна презентація до уроку робить матеріал доступним та наочним. Дякую.

 7. Добре, що у вашій розробці є і теоритична частина для ознайомлення дітей зі своїми правами, а є також і лірична частина, де права дитини сформульовані у віршах.Добре, що вказали, який час займає та чи інша частина класної години.