super@urok-ua.com

Урок-гра “Літературна веселка” для 7 класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-гра “Літературна веселка” для 7 класу
Посада: вчитель німецької мови та зарубіжної літератури
Місце роботи: Бірківський НВК

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок проводиться у формі гри. На дошці прикріплена веселка у вигляді квітки, на кольорових пелюстках якої написані цифри від 1-7. Клас поділений на 2 команди. Кожна по черзі називає цифру і колір. Вчитель зачитує запитання. Кожен колір має свою окрему тему і 7 запитань до неї. Всього разом 49 запитань.

Урок-гра

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Використаний матеріал передбачає проведення позакласного заходу, а не уроку, бо відповіді пов’язані із вивченням літератури у 5-7 класах. Але завдання однотипні, не виявляють творчих здібностей учнів. Бракує наочності. Дякую. Кожукало Н.

  2. Дуже цікаві питання обрані вчителем для уроку-пудсумку, думаю, що учням було дуже цікаво, приєднуюсь до попередніх коментарів: все добре, а ще було б дуже творчо, якщо б учні намалювали щось кольорове до такого творчого уроку. Дякую за розробку.

  3. Цікава робота, і назва, і питання. Але без презентації, музичних пауз, заставок сьогодні такі ігри не дуже цікаві учням. Особливо питання про країни та письменників6 візуалізація допомогла б згадати відповіді.

  4. Назва розробки креативна – “Літературна веселка”. Мені хід заняття сподобався. Також вчителем завдання продумано добре. Я вважаю, що вчитель творчо підійшов до опрацювання матеріалу. Завдання кожного кольору є цікавими, завдяки чому можна узагальнити вивчений матеріал, розвивати логічне мислення та пам*ять учнів. Але хочу відзначити, що тут подаються завдання за вивчений матеріал 5 і 6 класів, за І семестр 7 класу, тому я б радила проводити роботу такого плану не як урок-узагальнення, а як позакласний захід. Ігрова форма роботи дуже зацікавлює учнів та активізує учнівську діяльність. Дякую!

  5. Тип уроку-узагальнюючий,а форма проведення-урок-гра”Літературна веселка”.Чітке і зрозуміле пояснення вчителем правил гри.Але конкурси на всіх кольорах проходять одноманітно,це знижує зацікавленність учнів.На жовтому,коли мова йшла про письмеників,можна використати слайди;На фіолетовому_подорож по карті,а на червоному-“чорну скриньку”-більше творчості.Дякую.