Презентація: літературна гра “Вгадай з трьох спроб”, для вчителів зарубіжної літератури.

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація: літературна гра “Вгадай з трьох спроб”, для вчителів зарубіжної літератури.
Посада: вчителька зарубіжної літератури
Місце роботи: Мирнівський НВК "ЗОШ I-III ст. – ДНЗ" Вітовського р-ну Миколаївської обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Презентація: літературна гра “Вгадай з трьох спроб”, для вчителів зарубіжної літератури.
Дану гру пропоную вчителям зарубіжної літератури, які впроваджують здоров’язбережувальні технології. Мета гри: повторити основні відомості про життя та творчість письменників, деякі літературні жанри; виховувати у дітей потяг до ведення здорового способу життя

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Використовуючи цікаві форми проведення уроку, розвивається швидкість мислення, перевіряється глибина пам’яті, створюється неформальна атмосфера, яка дозволяє учневі розкрити свій потенціал. Хіба є дитина, якій не хотілося б погратися? Тож Ви підійшли до уроку літератури творчо, з фантазією. Дякую.

  2. Вчителькою проведена значима робота. Добре, що є підказки, адже не всі учні могли б зразу дати правильну відповідь. Але порушена хронологія, змішувалися письменники, персонажі, теорія літератури. У якому класі проведено? В одинадцятому? Тоді окремі питання некоректні. Є завдання для різних вікових груп. Чи це доречно? Дякую. Кожукало Н.

  3. Презентація є доступною для сприйняття, Такий матеріал можна використати під час предметного тижня, Добре, що автор надає підказки, Дякую за чудовий матеріал!

  4. Дякую за презентацію. Учням цікавий такий вид роботи, ще й з підказками. Зазвичай такі завдання бажано давати під час проведення тижня літератури. Тому із задоволенням скористаюся вашою роботою.

  5. Гарна розробка, яку можна використати як на уроках закріплення вивченого, систематизації, підсумкових у кінці семестру чи року, так і на різних позакласних заходах. Презентація містить багато цікавої та захоплюючої інформації про поетів та письменників