mail@urok-ua.com

Презентація: літературна гра “Вгадай з трьох спроб”, для вчителів зарубіжної літератури.

Презентація: літературна гра “Вгадай з трьох спроб”, для вчителів зарубіжної літератури.
Дану гру пропоную вчителям зарубіжної літератури, які впроваджують здоров’язбережувальні технології. Мета гри: повторити основні відомості про життя та творчість письменників, деякі літературні жанри; виховувати у дітей потяг до ведення здорового способу життя

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
1041

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Вчителькою проведена значима робота. Добре, що є підказки, адже не всі учні могли б зразу дати правильну відповідь. Але порушена хронологія, змішувалися письменники, персонажі, теорія літератури. У якому класі проведено? В одинадцятому? Тоді окремі питання некоректні. Є завдання для різних вікових груп. Чи це доречно? Дякую. Кожукало Н.

  2. Презентація є доступною для сприйняття, Такий матеріал можна використати під час предметного тижня, Добре, що автор надає підказки, Дякую за чудовий матеріал!

  3. Дякую за презентацію. Учням цікавий такий вид роботи, ще й з підказками. Зазвичай такі завдання бажано давати під час проведення тижня літератури. Тому із задоволенням скористаюся вашою роботою.

  4. Гарна розробка, яку можна використати як на уроках закріплення вивченого, систематизації, підсумкових у кінці семестру чи року, так і на різних позакласних заходах. Презентація містить багато цікавої та захоплюючої інформації про поетів та письменників