super@urok-ua.com

Розробка позакласного закладу з української літератури “Літературна кухня”. Призначений для вчителів української мови та літератури

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка позакласного закладу з української літератури “Літературна кухня”. Призначений для вчителів українс...
Посада: Вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Василівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Формування інтересу до літератури – одне з найважливіших завдань шкільного курсу. Зацікавити, зінтригувати, спровокувати, надати поштовху до творчого мислення і сприйняття літературного твору, як своєрідного посібника, який не тільки має сюжет, композицію, розповідає про долі літературних персонажів, а й містить додаткову цікаву інформацію, яка корисна і для загального розвитку і для утилітарного застосування. З метою залучення учні до творчості провести паралель між приготуванням їжі та написанням літературного твору, долучати до приготування страв за старовинними рецептами – реалізувати міжпредметні зв’язки з трудовим навчанням. Розвивати ключові компетентності.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Позакласний захід заслуговує високої оцінки. Вчитель майстерно поєднує різні види діяльності, форми роботи. Сподобалось все, Ваш задум, гадаю, зацікавить багатьох колег. Впевнена, що розробка буде застосована на практиці.

  2. І все ж таки пощастило Вашим дітям з вчителем. Немає сумніву , що Ви – творча особистість. Неперевершена розробка позакласного заходу. Я просто у захваті! Такий захід не залишить нікого байдужим! Гадаю, що можна використати Вашу розробку на “Українських вечорницях”, які так люблять учні нашої школи. Величезне дякую Вам, Раїсо Іванівно, за неперевершену розробку! Бажаю Вам творчих успіхів та натхнення!

  3. Зацікавити, зінтригувати, спровокувати, надати поштовху до творчого мислення і сприйняття літературного твору – вам це вдалося дуже гарно. Автором проведена така колосальна робота, зібрано такий багатий матеріал, що його вистачить не на один захід.

  4. Розробка вміщує багато змістовного матеріалу, є чимало “апетитних” моментів. Учні детальнше знайомляться з “Енеїдою” Котляревського, гарні напрацювання учнів з довідковою літературою. Висвітлена цікава інформація. Сподобались питання вікторини до “Енеїди”. Вважаю, що учні мали неабияке зацікавлення у проведенні такої значної роботи, виховували любов до літератури та прекрасного . Дякую!

    1. Дуже приємно, пані Марино, що моя розробка Вам сподобалась. Інформаці було знайдено дуже багато, тож вибрали найцікавіше! Якщо використаєте, буду дуже рада.