mail@urok-ua.com

Розробка позакласного закладу з української літератури “Літературна кухня”. Призначений для вчителів української мови та літератури

Формування інтересу до літератури – одне з найважливіших завдань шкільного курсу. Зацікавити, зінтригувати, спровокувати, надати поштовху до творчого мислення і сприйняття літературного твору, як своєрідного посібника, який не тільки має сюжет, композицію, розповідає про долі літературних персонажів, а й містить додаткову цікаву інформацію, яка корисна і для загального розвитку і для утилітарного застосування. З метою залучення учні до творчості провести паралель між приготуванням їжі та написанням літературного твору, долучати до приготування страв за старовинними рецептами – реалізувати міжпредметні зв’язки з трудовим навчанням. Розвивати ключові компетентності.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
183

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Зацікавити, зінтригувати, спровокувати, надати поштовху до творчого мислення і сприйняття літературного твору – вам це вдалося дуже гарно. Автором проведена така колосальна робота, зібрано такий багатий матеріал, що його вистачить не на один захід.

  2. Розробка вміщує багато змістовного матеріалу, є чимало “апетитних” моментів. Учні детальнше знайомляться з “Енеїдою” Котляревського, гарні напрацювання учнів з довідковою літературою. Висвітлена цікава інформація. Сподобались питання вікторини до “Енеїди”. Вважаю, що учні мали неабияке зацікавлення у проведенні такої значної роботи, виховували любов до літератури та прекрасного . Дякую!

    1. Дуже приємно, пані Марино, що моя розробка Вам сподобалась. Інформаці було знайдено дуже багато, тож вибрали найцікавіше! Якщо використаєте, буду дуже рада.