Презентація “Як облаштувати “класну” кімнату для учнів”. Матеріал призначений для вчителів, які працюватимуть у першому класі НУШ.

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація “Як облаштувати “класну” кімнату для учнів”. Матеріал призначений для вчителів, які ...
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Рафалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Змінюється світ – повинні змінюватися і ми, вчителі. Сьогодні держава надає нам багато можливостей: обирати навчальні програми, підручники, вносити корективи у навчальні плани, а також облаштовувати класні кімнати, тобто бути дизайнерами свого освітнього середовища. Презентація створена до виступу на семінарах, конференціях, педрадах для учителів початкових класів, які працюватимуть у НУШ.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На мою думку, класна кімната для учнів та вчителів-це творча лабораторія. Подана презентація знайомить нас з класною кімнатою для НУШ. Думаю, що кожен педагог має своє бачення облаштування інтер’єру. Наталія Іванівна створила творчий проект на допомогу колегам. Дякую.

  2. Вважаю презентацію корисною. Автор намагається допомогти колегам облаштувати класну кімнату відповідно вимог НУШ. Гадаю, публікація стане у нагоді багатьом. Презентацію можна використати під час виступу на педраді, методичному об’єднанні. Дякую.

  3. Справді, нам треба потурбуватися про те, щоб класна кімната дійсно стала класною. Всі рекомендації МОН – лише основа для творчості, все цілком залежить від Вашої фантазії!