Урок математики 1 клас. «Мандрівка на південний континент» Тема. Назви компонентів та результату дії віднімання

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок математики 1 клас. «Мандрівка на південний континент» Тема. Назви компонентів та результату дії віднімання
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Даний урок розрахований для учнів 1-го класу НУШ, які навчаються за підручником авторів О. М. Гісь, І. В. Філяк. До тематичного тижня “Я-мандрівник”.

Нестандартний урок – подорож до південного материка допоможе формувати вміння розв’язувати задачі, вдосконалювати навички усної лічби, розвивати мислення,пам’ять, швидкість обчислювальних операцій, навички самостійної роботи, пізнавальну активність учнів, виховувати охайність і старанність.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікаво було познайомитись з сучасною розробкою уроку. Вчитель обирає інноваційні прийоми під час викладу навчального матеріалу. Використання шести цеглинок сприяє розвитку логічного мислення, формуванню певних вмінь та навичок.

  2. Урок математики в першому класі саме жадає використання нової форми навчання, як складання з конструктора LEGO всіляких фігур, розв”язування різних задач і прикладів. Це дуже добре, що вдало використовуєте на своїх уроках саме цей вид роботи. А пазли! Це ж любиме захоплення дітей і в позаурочній роботі. Класний урок!