Урок-реквієм “Хай не згасне памяті свіча”
Автор публікації

ПІБ автора: Шамка Ірина Станіславівна
Посада: заступник директора з виховної роботиМісце роботи: Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
Наскільки корисна ця публікація?
Натисніть на зірочку, щоб оцінити!
Вікно перегляду документа
Стенди для школи
та дитячого садка
та дитячого садка
ТАКОЖ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ

Вчитель української мови та літератури Дибенко Ольга Миколаївна
Позакласний захід до Дня памяті жертв Голодомору: Запалимо свічку памяті
Вчитель історії, словацької мови та літератури Пилип Ельміра Елемірівна
Конспект уроку з історії України у 10 класі. Голодомор 1932-1933 років в Україні
Вчитель історії та правознавства Крайнік Лариса Олександрівна
Сценарій виховного заходу для учнів 10-11 класів на тему: «Голодомор 1932–1933 рр. на Україні»
Вчитель фізичної культури Єфремова Юлія Геннадіївна
Розробка патріотичного літературно-спортивного заходу «Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух» для учнів 8-9 класів
Педагог-організатор Хома Наталія Ігорівна
Сценарій лінійки-реквієм “Білі лебеді у небесах з перебитими крильми, запаливши тисячі сердець ви свої не вберегли…” (до Дня Героїв Небесної Сотні)
Вчитель української мови та літератури Пивовар Юлія Вадимівна
Урок-реквієм “І пам’ять серця, і вічний смуток”
Приєднуюсь до теплих слів колег про Вашу роботу. Сторінки історії нашого народу мають велике значення для кожного із нас. Вірші не залишають байдужими.
Дякую за цікавий захід, спрямований на виховання патріотичних почуттів у наших дітей. Залучити їх в спільну творчу діяльність, на мій погляд, – один з ефективних методів виховної роботи.Дуже вдало підібрані вірші зворушливі і проникливі, вони пробуджують високі почуття. Сценарій актуальний, сприяє морально-патріотичного виховання. Успіхів Вам у подальшій робіті
“З кожним роком правда про Голодомор 1932—1933 рр. в Україні дедалі більше поширюється серед української і світової спільнот. Сьогодні не викликає сумніву, що тоді сталінський тоталітарний режим вчинив жорстокий злочин проти української нації, внаслідок якого мільйони українських селян були виморені штучно організованим голодом”, – такими словами починаються книга В. Василенка “Голодомор 1932-33 рр. в Україні як злочин геноциду”.
Хочеться подякувати Ірині Станіславівні за хорошу розробку, яка стале в пригоді й класним керівникам, й педагогам-організаторам для проведення лінійок-реквіємів та годин спілкування на дану тему.
Дякую Вам за гарні слова. Справді, ця тема дуже болюча для нашого народу, і тому хочеться, щоб учні знали про такі сторінки нашої історії якнайбільше правди і ніколи не забували про ті події.