mail@urok-ua.com

Урок-реквієм “Хай не згасне памяті свіча”

урок-реквієм для учнів 7-11-х класів з метою поглиблення знань учнів про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки.

 • : Шамка Ірина Станіславівна
 • : заступник директора з виховної роботи
 • : Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
 • Урок-реквієм Хай не згасне памяті свіча
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
75

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Дякую за цікавий захід, спрямований на виховання патріотичних почуттів у наших дітей. Залучити їх в спільну творчу діяльність, на мій погляд, – один з ефективних методів виховної роботи.Дуже вдало підібрані вірші зворушливі і проникливі, вони пробуджують високі почуття. Сценарій актуальний, сприяє морально-патріотичного виховання. Успіхів Вам у подальшій робіті

 2. “З кожним роком правда про Голодомор 1932—1933 рр. в Україні дедалі більше поширюється серед української і світової спільнот. Сьогодні не викликає сумніву, що тоді сталінський тоталітарний режим вчинив жорстокий злочин проти української нації, внаслідок якого мільйони українських селян були виморені штучно організованим голодом”, – такими словами починаються книга В. Василенка “Голодомор 1932-33 рр. в Україні як злочин геноциду”.
  Хочеться подякувати Ірині Станіславівні за хорошу розробку, яка стале в пригоді й класним керівникам, й педагогам-організаторам для проведення лінійок-реквіємів та годин спілкування на дану тему.

  1. Дякую Вам за гарні слова. Справді, ця тема дуже болюча для нашого народу, і тому хочеться, щоб учні знали про такі сторінки нашої історії якнайбільше правди і ніколи не забували про ті події.