super@urok-ua.com

Урок-реквієм “Хай не згасне памяті свіча”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок-реквієм “Хай не згасне памяті свіча”
Посада: заступник директора з виховної роботи
Місце роботи: Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

урок-реквієм для учнів 7-11-х класів з метою поглиблення знань учнів про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Приєднуюсь до теплих слів колег про Вашу роботу. Сторінки історії нашого народу мають велике значення для кожного із нас. Вірші не залишають байдужими.

  2. Дякую за цікавий захід, спрямований на виховання патріотичних почуттів у наших дітей. Залучити їх в спільну творчу діяльність, на мій погляд, – один з ефективних методів виховної роботи.Дуже вдало підібрані вірші зворушливі і проникливі, вони пробуджують високі почуття. Сценарій актуальний, сприяє морально-патріотичного виховання. Успіхів Вам у подальшій робіті

  3. “З кожним роком правда про Голодомор 1932—1933 рр. в Україні дедалі більше поширюється серед української і світової спільнот. Сьогодні не викликає сумніву, що тоді сталінський тоталітарний режим вчинив жорстокий злочин проти української нації, внаслідок якого мільйони українських селян були виморені штучно організованим голодом”, – такими словами починаються книга В. Василенка “Голодомор 1932-33 рр. в Україні як злочин геноциду”.
    Хочеться подякувати Ірині Станіславівні за хорошу розробку, яка стале в пригоді й класним керівникам, й педагогам-організаторам для проведення лінійок-реквіємів та годин спілкування на дану тему.

    1. Дякую Вам за гарні слова. Справді, ця тема дуже болюча для нашого народу, і тому хочеться, щоб учні знали про такі сторінки нашої історії якнайбільше правди і ніколи не забували про ті події.