mail@urok-ua.com

Урок спілкування (виховна година). «Хай добрим буде розум ваш, а серце мудрим буде» 4 клас

Подорожуючи сходинками, на уроці спілкування вчитель виховує у дітей людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей, великодушність та самопожертву, скромність. Навчає оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробуджувати у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального; бажання назавжди зберегти людську гідність; розвивати життєві компетентності. Матеріал можна використовувати на уроках “Я у світі”, української мови, літературного читання та виховних годинах.

 • : Кушка Вікторія Іванівна
 • : вчитель початкових класів
 • : Краматорська ЗОШ І – ІІІ ступенів №24
 • Урок спілкування (виховна година)
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
793

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Сходинка за сходинкою учні опановують велике мистецтво – спілкування. На даному занятті велика увага приділяється вихованню толерантності. Для досягнення мети виховної години дуже гарний підібраний матеріал (повчальна легенда, оповідання В.Сухомлинського…) Дякую.

 2. Вікторіє Іванівно! Гарна мета Вашої розробки – допомогти учням оволодіти мистецтвом спілкування, мистецтвом людяності і співчуття. Дуже потрібно це кожному з нас. І всі тексти, які використані Вами для роботи, підводили до висновків, важливих рішень, переоцінки та переосмислення багатьох речей… Дякую. Про методику говорити не буду. Все нормально. А якщо і є погрішності – досвід виправить. А велич душі і вміння перелити її в душі вихованців – це від Бога: або є, або немає. Дякую за духовну глибину Вашого уроку. Успіхів!