mail@urok-ua.com

Виховна година для 2-го класу «Добротою зігріте серце»

Даний виховний захід прищеплює любов і повагу у дітей до таких людських якостей, як добро і повага до оточуючих, милосердя. Виховує чуйне ставлення до людей і навколишнього світу, пробуджує в учнів бажання робити добро.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дані заходи показують значимість добрих вчинків в житті людини, На класній годині були застосовані елементи технології діяльнісного методу, ІКТ, ігрові технології і здоров’язберігаючих технологій (фізкультхвилинки релаксація) ,даний методичний збірник насичений різними видам вправ,що не дає учням нудьгувати. Дякую за креативний збірник.

  2. Тут ціла низка заходів, прочитала уважно, видно, що вчитель працює над темою старанно, цікаві завдання, вправи, все пов язане з роботою над вдосконаленням особистості, над вихованням добро, доброзичливості. Дуже сподобались гра “Гарячий стілець” і завдання про рекламу, запропонувала б вам створити “рекламний щит” ( чи щось подібне), це було б дуже цікаво і дітям. Дякую вам за роботу. Творчості вам і надалі.

  3. Мені дуже сподобалася ваша розробка. Тема на сьогоднішній день дуже актуальна. Наше завдання-навчити дітей бути добрими, терпимими по відношенню до оточуючих людей і один до одного. Ваш захід сплановано грамотно; цілі і завдання поставлені вірно. На заході використовуються різні методи навчання. Дякую за цікавий матеріал!

  4. Мене вразили Ваші розробки уроків, що насичені різноманітними формами роботи. В ході роботи учням пропонуються цікаві ігри, що навчають дітей лише добру та любові. Дуже креативними є домашні завдання для школярів. Дякую за гарні матеріали!