mail@urok-ua.com

Виховна година для 2-го класу «Добротою зігріте серце»

Даний виховний захід прищеплює любов і повагу у дітей до таких людських якостей, як добро і повага до оточуючих, милосердя. Виховує чуйне ставлення до людей і навколишнього світу, пробуджує в учнів бажання робити добро.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
350

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Тут ціла низка заходів, прочитала уважно, видно, що вчитель працює над темою старанно, цікаві завдання, вправи, все пов язане з роботою над вдосконаленням особистості, над вихованням добро, доброзичливості. Дуже сподобались гра “Гарячий стілець” і завдання про рекламу, запропонувала б вам створити “рекламний щит” ( чи щось подібне), це було б дуже цікаво і дітям. Дякую вам за роботу. Творчості вам і надалі.

  2. Мені дуже сподобалася ваша розробка. Тема на сьогоднішній день дуже актуальна. Наше завдання-навчити дітей бути добрими, терпимими по відношенню до оточуючих людей і один до одного. Ваш захід сплановано грамотно; цілі і завдання поставлені вірно. На заході використовуються різні методи навчання. Дякую за цікавий матеріал!

  3. Мене вразили Ваші розробки уроків, що насичені різноманітними формами роботи. В ході роботи учням пропонуються цікаві ігри, що навчають дітей лише добру та любові. Дуже креативними є домашні завдання для школярів. Дякую за гарні матеріали!