mail@urok-ua.com

Урок та презентація з української мови, 2-й клас на тему: “Апостроф. Урок – подорож.”

Урок-подорож з україньскої мови, на закріплення знань правил про вживання апострофа,за допомогою карти морської мандрівки з відповідними островами – зупинками; карти з кишеньками, у яких заховані завдання для кожної команди.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Робота Тетяни Олександрівни містить різноманітний та цікавий матеріал з презентацією, яка допоможе урізноманітнити види діяльності на уроці, заохотити учнів щодо вивчення навчального матеріалу. Презентація також містить унаочнення, які допоможуть учням уявити себе подорожніми. Дякую.

  2. Для закріплення та систематизації знань така форма уроку є доречною. Командні завдання цікаві, креативні. Обладнання до уроку заслуговує на увагу. Сподобалося, дякую.

  3. Дуже цікавий урок-подорож на закріплення знань правил про вживання апострофа, гарні зупинки-завдання, карти з кишеньками, у яких заховані завдання для кожної команди, різноманітні завдання, презентація до уроку. Вчитель – молодець!

  4. Урок у формі подорожі, напевно, це одна з найкращих та улюблених форм роботи для школярів. На представленому уроці учні повторили правила про вживання апострофа, закріпили набуті знання. Розробка уроку є сучасною та стане у пригоді вчителям. Думаю, що діти відвідуючи чарівні острови провели час із задоволенням та користю. На уроці є багато виховних моментів, також діти збагатили свій словниковий запас, виконували творчі завдання, розвивали пам*ять, мислення, мовлення та увагу. Робота з прислів*ями також є дуже пізнавальною для учнів. Вчитель гарно попрацювала над поданим матеріалом. Презентація – це ще один позитивний момент уроку, адже саме завдяки багатому та насиченому ілюстративному матеріалу учні уявили себе на чарівних островах, відчули себе справжніми шукачами пригод та скарбів. Завдання для команд дуже добре продумано. Вчитель – креативна особистість, це відчувається одразу! Дякую!