mail@urok-ua.com

Урок та презентація з української мови, 2-й клас на тему: “Апостроф. Урок – подорож.”

Урок-подорож з україньскої мови, на закріплення знань правил про вживання апострофа,за допомогою карти морської мандрівки з відповідними островами – зупинками; карти з кишеньками, у яких заховані завдання для кожної команди.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 1 з 5)
388

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Для закріплення та систематизації знань така форма уроку є доречною. Командні завдання цікаві, креативні. Обладнання до уроку заслуговує на увагу. Сподобалося, дякую.

  2. Дуже цікавий урок-подорож на закріплення знань правил про вживання апострофа, гарні зупинки-завдання, карти з кишеньками, у яких заховані завдання для кожної команди, різноманітні завдання, презентація до уроку. Вчитель – молодець!

  3. Урок у формі подорожі, напевно, це одна з найкращих та улюблених форм роботи для школярів. На представленому уроці учні повторили правила про вживання апострофа, закріпили набуті знання. Розробка уроку є сучасною та стане у пригоді вчителям. Думаю, що діти відвідуючи чарівні острови провели час із задоволенням та користю. На уроці є багато виховних моментів, також діти збагатили свій словниковий запас, виконували творчі завдання, розвивали пам*ять, мислення, мовлення та увагу. Робота з прислів*ями також є дуже пізнавальною для учнів. Вчитель гарно попрацювала над поданим матеріалом. Презентація – це ще один позитивний момент уроку, адже саме завдяки багатому та насиченому ілюстративному матеріалу учні уявили себе на чарівних островах, відчули себе справжніми шукачами пригод та скарбів. Завдання для команд дуже добре продумано. Вчитель – креативна особистість, це відчувається одразу! Дякую!