super@urok-ua.com

Урок української мови 3 клас «Узагальнення знань про речення»

Автор матеріалу: Урок української мови 3 клас «Узагальнення знань про речення»

Конспект уроку з української мови ,метою якого є узагальнити і систематизувати знання учнів про речення.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Узагальнюючи знання про речення, його види, головні слова в реченні, учні також поринають у світ прекрасного – світ природи. Досить цікаві використані інтерактивні вправи: “гронування”, творча робота з реченнями, яскрава, в осінніх барвах презентація. Дякую.

  2. Узагальнення й систематизація знань з теми проходить у цікавій для учнів формі – подорожі. Осіння тематика гармонійно поєднується з мовною. Яскрава, цікава презентація супроводжує весь урок.Дякую.

  3. Думаю, що вчителеві вдалось не лише узагальнити знання учнів про речення, а й показати незбагненну красу світу природи. Завдання для учнів дуже цікаві та пропонуються у незвичайній формі. Дякую!

  4. Урок просто захоплюючий, а презентація є його гарним та яскравим доповненням. Сподобались усі етапи заняття. Відчувається креативність педагога. Дякую за напрацювання. Бажаю Вам побільше таких гарних ідей. Дякую.

  5. Узагальнення знань про речення проходить цікаво, творчо. Подорожуючи, учні застосовують власні навчальні ситуації в нестандартних ситуаціях, виявляючи в такий спосіб свою мовну компетентність. Урок супроводжує яскрава презентація.