super@urok-ua.com

Урок української мови Тема: ПРИКМЕТНИКИ-СИНОНІМИ, ПРИКМЕТНИКИ-АНТОНІМИ. ПРЯМЕ І ПЕРЕНОСНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРИКМЕТНИКІВ

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок української мови Тема: ПРИКМЕТНИКИ-СИНОНІМИ, ПРИКМЕТНИКИ-АНТОНІМИ. ПРЯМЕ І ПЕРЕНОСНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРИКМЕТНИКІВ
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Гімназія №1 м.Глобине Полтавської обл.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок української мови Тема: ПРИКМЕТНИКИ-СИНОНІМИ, ПРИКМЕТНИКИ-АНТОНІМИ. ПРЯМЕ І ПЕРЕНОСНЕ ЗНАЧЕННЯ ПРИКМЕТНИКІВ
На уроці використані різні форми сприйняття й засвоєння нового матеріалу, які вчать учнів самостійно й колективно мислити, навчатись,аналізувати мовні явища й поняття.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Усі етапи уроку продумані та передбачають реалізувати мету заняття. Корисним є емоційне налаштування на урок. Особливим є те,що діти працюють у дослідницько- творчій лабораторії. Виконуючи різноманітні завдання, учні виступають у ролях дослідників, науковців.Гарний підсумок – лист самооцінювання. Дякую.

  2. Робота над прикментником обдумана і чітка. Кожне завдання уроку сприяє закріпленню знань про прикментики-синоніми, прикментники -антоніми… Багато творчих вправ, роботи в групах, вправа «Шнурування» дуже цікаво викорисана для закріплення прямого і переносного значення прикментників. Мети досягнуто!

  3. Вчитель використовує неординарну форму пояснення нового матеріалу – дослідження. Вдалий початок уроку задає гарний настрій, девіз використовується як на початку, так і в кінці уроку для підведення підсумків. Жанна Олексіївна творчо підійшла до задання домашнього завдання , гадаю, всі учні виконали його із задоволенням.

  4. Методично правильно побудоване заняття, урізноманітне різноплановими видами роботи, зокрема вчитель використала зоровий вибірковий диктант, “мозковий штурм”, рототу в групах, метод “мікрофон”, фізкультхвилинку(про яку погодьтеся ми частенько забуваємо!), та найціннішим є самооцінювання, щоб учні об”єктивно мали змогу оцінити свою роботу на уроці.