Урок з християнської етики “Моя рідня”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок з християнської етики “Моя рідня”
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Смородський НВК" ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ "

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Коли лихо закрадається в оселю, коли мрії про успіх розбиваються вщент, коли хвороби вражають рідних, а смерть забирає дорогих нам людей, тільки одне може дати нам сили йти вперед – надія. Надія на те, що завтра буде краще, ніж сьогодні, надія на те, що все в житті зміниться на краще.На своїх уроках я стараюся дітей наблизити більше до Бога. Запропоновую їм цікаві акції, проводжу різні тренінгові заняття про доброту, дружбу та любов. Я намагаюся, щоб дитина відкрила своє серце для надії, яку Бог пропонує нам сьогодні.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Супер=) серед тон мусору і шлаку з інтернету, конспектів і презентацій, які 100 раз перекопійовані і нічого не варті цей конспект просто ПЕРЛИНА, авторові БРАВО

  2. Згодна з попереднім копентарем: дуже гарна як анотація, так і розробка уроку, адже дитині треба сьогодні, що для неї сім*я -це пристань, це місце, де зрозуміють, підтримають. Цікаві завдання, підібрані Світланою Миколаївною, вчать учнів цінувати кожного члена родини, цінувати родинне тепло. Урок цікавий.

  3. Зворушує вже сама анотація до розробки. Матеріал мені сподобався, тому що його виклад дуже цікавий і робота включає інноваційні методи та прийоми. Всі завдання мають місце на такому уроці. Дякую за хороший задум!