super@urok-ua.com

Урок з математики, 5 клас “Площа прямокутника і квадрата”

Автор публікації
Автор матеріалу: Урок з математики, 5 клас “Площа прямокутника і квадрата”
Посада: вчитель математики
Місце роботи: Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Тема уроку: Площа прямокутника і квадрата.

Мета уроку:

• вдосконалювати знання учнів про поняття степеня числа; формувати навички обчислення площі прямокутника і квадрата.

• Розвивати мову, зорову і слухову пам’ять, увагу, логічне мислення, ерудованість, творчу діяльність, просторові уявлення; відпрацьовувати  навички усної лічби;

• Виховувати правила поведінки на уроці, охайність, культуру математичних записів, активність, спостережливість і працелюбність.

Тип уроку: урок закріплення знань

Обладнання: мультимедійні засоби, дидактичний матеріал, підручник Тарасенкова Н.А. та ін.. «Математика 5 клас»

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці вчитель дбає про якісне засвоєння знань, розвиває мову, пам*ять, логічне мислення, разом з цим здійснюється виховний момент. Ігрова діяльність зацікавлює учнів.Вчитель вдало використовує презентацію .

  2. Учні 5 класу звичайно краще сприймають навчальний матеріал, якщо він поданий у цікавій, казковій формі з використанням ігрових моментів. Це врахувала Тетяна Миколаївна, розробляючи дану публікацію. Тому конспект уроку цікавий.Вдало застосовані різноманітні прийоми і методи роботи. Яскрава презентація,яка органічно доповнює розробку наочністю, сприяє кращому засвоєнню матеріалу.Матеріал,який використаний на уроці допомагає учням не лише виконувати певні математичні обчислення,а й розширити знання учнів. Є деякі неточності у написані конспекту, але впевнена, що Ви їх виправите.

  3. Тетяно Миколаївно! Увесь Ваш урок побудований в ігровій формі,а це все активізує роботу учнів на уроці. Нестандартні методи роботи Ви чергуєте з і звичайним виконанням завдань,тому Ви досягаєте мети, а це головне на уроці математики. Але у Вас є порушення в написанні конспекту уроку, після V етапу йде VIII етап,а в V етапі “Розв’язування завдань” йдуть якісь королівства,а треба підпункти етапу,а далі їх назва: Усна робота або Робота на дошці чи Робота з підручником тощо.А де VI і VII етап уроку? Хіба в актуалізації може бути стільки завдань? Подивіться ще раз на конспект Вашого уроку. На сайті є ідеальні зразки конспектів уроків.