super@urok-ua.com

Конспект уроку з математики у 4 класі на тему: “Обчислення площі прямокутника. Розв’язування задач, пов’язаних із площею прямокутника”

Автор матеріалу: Конспект уроку з математики у 4 класі на тему: “Обчислення площі прямокутника. Розв’язування задач, пов’язаних із ...

На даному уроці учні вчаться обчислювати площу прямокутника; виробляти навички усних і письмових обчислень; розв’язувати задачі на рух та спільну роботу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Ознайомилася з вашим уроком, цікавий, практичної спрямованості , діти наочно вчаться знаходити площу і це звичайно зацікавлює, гарне закріплення. Дуже цікаво і пізнавально. Дякую за урок.

  2. Учитель підібрала для дітей доступний та цікавий матеріал. Творчі завдання, робота в парах формують в учнів інтерес до вивчення математичної теми. Сподобалися конверти із завданнями від Святого Миколая. Дякую.

  3. Завдання від Святого Миколая урізноманітнюють урок, викликають пізнавальний інтерес до теми уроку. Вчитель мотивує учнів до вивчення нового матеріалу, намагається довести необхідність застосовувати отримані знання в житті.

  4. Урок математики пов’язаний із одним з найулюбленіших свят дітлахів – Святим Миколаєм. Тож діти із задоволенням виконали всі його завдання (традиційні і інноваційні): усні обчислення, “Мікрофон”, метод прес, робота в парах, розгадування ребусів. І певно вже – всі отримали за це подарунки!!!