mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики у 4 класі на тему: “Обчислення площі прямокутника. Розв’язування задач, пов’язаних із площею прямокутника”

На даному уроці учні вчаться обчислювати площу прямокутника; виробляти навички усних і письмових обчислень; розв’язувати задачі на рух та спільну роботу.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
56

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Учитель підібрала для дітей доступний та цікавий матеріал. Творчі завдання, робота в парах формують в учнів інтерес до вивчення математичної теми. Сподобалися конверти із завданнями від Святого Миколая. Дякую.

  2. Завдання від Святого Миколая урізноманітнюють урок, викликають пізнавальний інтерес до теми уроку. Вчитель мотивує учнів до вивчення нового матеріалу, намагається довести необхідність застосовувати отримані знання в житті.

  3. Урок математики пов’язаний із одним з найулюбленіших свят дітлахів – Святим Миколаєм. Тож діти із задоволенням виконали всі його завдання (традиційні і інноваційні): усні обчислення, “Мікрофон”, метод прес, робота в парах, розгадування ребусів. І певно вже – всі отримали за це подарунки!!!