mail@urok-ua.com

Конспект уроку з математики у 2 класі на тему “Додаємо і віднімаємо числа частинами. Знаходження периметра прямокутника.”

Пропоную Вашій увазі урок-подорож, під час якої учні розширюють і поглиблюють отримані знання, вчаться втілювати їх в життєві ситуації. Діти вчаться співпрацювати у групі, в парах, доводити свою думку. Під час виконання практичних завдань формуються обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі на знаходження суми та різниці, розв’язувати задачі різними способами, закріплюють знання геометричного матеріалу.
В ході проведення уроку використовується мультимедійна презентація, ігрові, інтерактивні, практичні методи навчання, ІКТ.

Вікно перегляду презентації

  • : Новікова Марина Євгеніївна
  • : вчитель початкових класів
  • : КЗ "Івашківський ліцей" Золочівської селищної ради Харківської області
  • - Конспект уроку з математики у 2 класі
  • : woman
  • : 1
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Уже на початку уроку вчитель налаштувала дітей на цікаву та незабутню подорож країною цифр та чисел. Завдання дуже цікаві. Міжпредметні зв’язки на цьому уроці посіли важливе місце. Дякую. Творчо, цікаво, пізнавально. Дякую.

  2. Сьогодні нестандартний урок це імпровізоване навчальне заняття, яке не має традиційної структури. Такі уроки більше подобаються учням, бо мають багато спільного з ігровою діяльністю. На таких уроках учні відчувають себе мандрівниками-дослідниками, які вирішують важливу проблему. Дякую.