super@urok-ua.com

Уроки-тренінги з української мови та читання за програмою О.Савченко до підручника К.Пономарьової та О.Савченко для учнів 1 класу

Автор матеріалу: Уроки-тренінги з української мови та читання за програмою О.Савченко до підручника К.Пономарьової та О.Савченко для учні...

Тренінгові заняття – це модель ситуацій, наближених до життєвих. Саме тут діти можуть критично мислити, приймаючи правильне рішення. Це можливість встановлення рівноправних партнерських стосунків між учнями, між учителем та учнями. Під час таких занять діти не просто запам’ятовують, а розуміють проблему, застосовують свої знання, аналізують та оцінюють ситуацію і створюють власну модель.

Вікно перегляду документа

  • : Гордієнко Наталія Василівна
  • : учитель початкових класів
  • : Доманівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1, Доманівської селищної ради, Миколаївської області
  • - Уроки-тренінги з української мови та читання
  • : woman
  • : 3
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Мені дуже сподобався урок- тренінг, на якому діти і вчаться, і співпрацюють зі своїми однолітками. Учитель звертає увагу на те, щоб діти не перевтомлювалися, для цього вона вміло переключає їхню увагу з одного виду діяльності на інший. Дякую.

  2. Проведення уроків читання у такому форматі живе, емоційне, різноманітне за своїми прийомами, залучає й утримує увагу учнів, розвиває інтерес до читання, Тренінгове навчання – це активне навчання. Дякую Вам.