super@urok-ua.com

Усне множення двоцифрових і круглих багатоцифрових чисел на розрядні числа. Розв’язування задач.

Автор публікації
Автор матеріалу: Усне множення двоцифрових і круглих багатоцифрових чисел на розрядні числа. Розв’язування задач.
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КУ Сумський НВК № 11 " Журавонька"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Вікно перегляду документа
Короткий опис документу

Тема: Усне множення двоцифрових і круглих багатоцифрових чисел на розрядні числа. Розв’язування задач. Мета: Продовжувати вчити учнів усно множити ці числа та розвивати вміння розв’язувати складні задачі. Виховувати доброзичливість і взаємодопомогу.

Обладнання: Мультимедійний диск, презентація PowerPoint, таблиця з геометричними тілами, картки з буквами.

Тип уроку: урок-подорож

Хід уроку:

  1. Мотивація навчальної діяльності: Привітання з гостями, обговорення очікувань від уроку.
  2. Усний рахунок: Учні відповідають на запитання про океани, материки, виконують усні обчислення.
  3. Математичний диктант: Завдання на екран, перевірка у парах.
  4. Розвиток математичних знань: Завдання з піратами, розв’язування задач з підручника.
  5. Фізкультхвилинка: Відпочинок.
  6. Розв’язування задачі: Аналіз задачі та самостійне розв’язання.
  7. Підсумок уроку: Обговорення досягнутих результатів.
  8. Домашнє завдання: Закріплення матеріалу.

Урок спрямований на покращення навичок усного множення та розв’язування задач, з акцентом на командну роботу і взаємодопомогу. Учні брали участь в інтерактивних вправах, перегляді слайдів, обговореннях і розв’язували задачі у групах.

()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ольго Дмитрівно! Вітаю! Вам вдалося органічно поєднати природознавство та математику, і в цьому – почерк вчителя-професіонала. Інтригуючий маршрут подорожі, піратські перепони, хороший варіант релаксації. Дякую та бажаю успіхів!

  2. Вчитель вміло створює ситуацію успіху на уроці. Під час каліграфічної хвилинки використовується міжпредметний зв*язок з природознавством. Впродовж уроку учні співпрацювали в парі, групі, дружно вирішувати існуючі проблеми.