Виховна година до дня святкування сотої річниці завершення Першої світової війни 1914-1918 років, її причини та наслідки

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна година до дня святкування сотої річниці завершення Першої світової війни 1914-1918 років, її причини та наслідки
Посада: Методист, керівник гуртка "Декоративно-прикладної творчості"
Місце роботи: Районний позашкільний заклад Волноваська станція юних техніків

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В цьому році весь світ відзначає 100 років з дня завершення Першої світової війни.Понад чотири роки тривала ця жахлива бійня, в яку були втягнуті 36 країн з населенням понад 1,5 млрд. чоловік, тобто 75% населення земної кулі. Нащадки мають пам*ятати такі жахливі події людства.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація, присвячена святкуванню сотої річниці завершення Першої світової війни, містить причини, характер, наслідки війни та воєнні дії 1914-1918 років. Матеріал презентації сприятиме поглибленню знань учнів про подію сторічної давнини та виховуватиме учнів в дусі патріотизму. Дякую.

  2. Захід виховує в учнів патріотичні почуття, любов до Батьківщини та повагу до людей , що відзначаються проявом мужності та героїзму. Презентація ознайомлює учнів із загальними подіями Першої світової війни, нагадує нащадкам про ті жахливі події, які спіткали людство.