mail@urok-ua.com

Виховна година на тему: ВІЛ. СНІД. Ти повинен про це знати

Ця класна година допоможе:
– узагальнити знання учнів про ВІЛ/СНІД;
– знизити ризик ВІЛ – інфікування;
– сформувати толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих.

Презентація

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
758

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Дякую за порушення такої важливої теми. Сучасне суспільство не завжди з розумінням реагує на чужі проблеми, а Ваша публікація спрямовує учнів проявляти свідоме ставлення до людей із ВІЛ. Презентація є корисною.

  2. Цікава розробка. Вдало підібраний ілюстративний матеріал. Прослідковується формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ. Чудова презентація.

  3. Захід є дуже важливим та корисним. Я думаю, що висвітлена тема сколихнула учнівську свідомість, адже ВІЛ та СНІД – це глобальна проблема всього людства. Такі заходи просто необхідно проводити. В матеріалі є багато фактичного матеріалу, хороша робота в групах, йде мова про права ВІЛ -інфікованих та повідомляється про наявність психологічної допомоги, яка є дієвою. Учні точно зроблять для себе певні висновки після проведеної роботи та почнуть бережливіше ставитися до свого здоров*я. Презентація є чудовим доповненням до уроку, дасть більший поштовх учням до формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ, а також розуміння власної відповідальності за своє здоров*я та здоров*я інших. Дякую!