Виховна година на тему: ВІЛ. СНІД. Ти повинен про це знати

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна година на тему: ВІЛ. СНІД. Ти повинен про це знати
Посада: Вчитель географії, біології
Місце роботи: Василівська гімназія "Сузір'я" – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Ця класна година допоможе:
– узагальнити знання учнів про ВІЛ/СНІД;
– знизити ризик ВІЛ – інфікування;
– сформувати толерантне ставлення до ВІЛ – інфікованих.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Здоров”я – це найбільша цінність кожної людини. Робота автора спонукає до свідомих вчинків, виховує почуття чуйності. Ми маємо розуміти інших, підтримувати у скрутних ситуаціях, а не відштовхувати. Дякую!

  2. Дякую за порушення такої важливої теми. Сучасне суспільство не завжди з розумінням реагує на чужі проблеми, а Ваша публікація спрямовує учнів проявляти свідоме ставлення до людей із ВІЛ. Презентація є корисною.

  3. Цікава розробка. Вдало підібраний ілюстративний матеріал. Прослідковується формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ. Чудова презентація.

  4. Захід є дуже важливим та корисним. Я думаю, що висвітлена тема сколихнула учнівську свідомість, адже ВІЛ та СНІД – це глобальна проблема всього людства. Такі заходи просто необхідно проводити. В матеріалі є багато фактичного матеріалу, хороша робота в групах, йде мова про права ВІЛ -інфікованих та повідомляється про наявність психологічної допомоги, яка є дієвою. Учні точно зроблять для себе певні висновки після проведеної роботи та почнуть бережливіше ставитися до свого здоров*я. Презентація є чудовим доповненням до уроку, дасть більший поштовх учням до формування толерантного ставлення до людей з ВІЛ, а також розуміння власної відповідальності за своє здоров*я та здоров*я інших. Дякую!