mail@urok-ua.com

Виховна година “Сім чудес України”

Даний матеріал може бути використаний у проведенні виховних заходів у старшій школі.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Дуже приємно читати розробки своїх учителів, адже я також навчалась у коледжі ПДАТУ. Хоча в житті обрала іншу стежку і пощастило бути вчителем. Матеріал є пізнавальним, виховує патріотичні почуття. Дякую за Вашу публікацію!

  2. Виховна година знайомить учнів з неповторними об*єктами України, які нічим не поступаються, на мою думку, з іншими чудесами світу. Необхідно більше надавати подібної інформації дітям, це сприятиме розвитку пізнавального інтересу та виховуватиме гордість за рідну країну.

  3. Гарна робота і цікава. Я теж намагаюся відкрити Україну своїм учням і батькам. Із задоволенням беру роботу і покажу учням. Дякую за роботу та ідею.

  4. Виховна година про сім чудес світу розширює знання учнів про Україну, вчить любити , шанувати і пишатися рідним краєм. Для створення емоційного фону використовується мультимедійна презентація.

  5. Наша Україна прекрасна і така незвідана! Ми, педагоги, повинні відкривати якомога більше цікавих фактів про Батьківщину нашим вихованцям. Ця виховна година допоможе дітям дізнатися більше нового та цікавого. Дякую автору!