super@urok-ua.com

Виховний захід для 2 класу “Подорож Країною здорового харчування”

Автор матеріалу: Виховний захід для 2 класу “Подорож Країною здорового харчування”

Виховний захід для 2 класу “Подорож Країною здорового харчування” сприятиме формуванню мотиваційної установки для споживання корисної для здоров’я їжі; виховуватиме навички культури і гігієни правильного харчування, бережливого ставлення до свого здоров’я та усвідомлення про необхідність збереження навколишнього середовища чистим і незабрудненим продуктовими відходами. Цікаві, творчі, креативні завдання, різноманітні ігри та захоплюючі перевтілення дітей в казкових героїв перенесуть учнів у справжній чарівний світ казки!

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Так , учні мають бути ознайомлені із пам”яткою “Як зберегти власне здоров”я”. Мета заходу дуже хороша. Вчитель пропагує уням здоровий спосіб життя , вказує на недоліки у харчуванні. Кожен із нас має свідомо приймати рішення на користь для свого здоров”я.

  2. Звичайно, що матеріал дуже повчальний. Чисто теоретично діти все це знають і ніби розуміють. Але от біда, є ще така принцеса, як Спокуса. І вона дуже часто приходить в гості. І, як правило, перемагає принцесу Харчування (здорового). Може ще варто було показати дітям, як з нею боротися.)