Виховний захід до 8 Березня “Матусин день”

Виховний захід до 8 Березня “Матусин день”
Шановні колеги! Пропоную вашій увазі цікавий виховний захід, метою якого є розвивати почуття любові до мами, бабусі, сестер, взагалі до жінки, яка є берегинею роду. Цей захід складається з двох частин: урочистої (привітання мамам) та розважальної програми (конкурси, ігри). Переконалася на власному досвіді, що такі заходи для дітей є не тільки веселими і розважальними, а і повчальними, вони формуюють почуття колективізму і дружби, що дуже, для їхнього віку важливо. Надіюся вам сподобається!

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Коврига Оксана Іванівна
  • : вчитель математики
  • : Чевельчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Сценарій заходу Матусин день
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Саме такими теплими віршами та гумором і можна принести радість найріднішим – матусям. На мою думку, на цьому веселому святі затишно буде усім присутнім. Дякую за цікавий сценарій!

  2. Сценарій гарний, милозвучний, побудований логічно правильно. Підібрана значна кількість цікавих віршів, пісні відповідають тематики свята. Сценарій також містить елементи гумору, що робить його веселим та динамічним.

  3. Традиційне свято з нагоди жіночого дня.Присутній прозовий , віршований, гумористичний , пісенний матеріал. Гадаю, що під час розважальної програми діти отримали масу позитивних емоцій.Пісні відповідають логіці свята.