mail@urok-ua.com

Виховний захід до дня народження Т.Шевченка

Виховний захід до дня народження Т.Шевченка. Для учнів 5-6 класів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Автор матеріалу підібрав прекрасний матеріал : гарне поєднання віршованих рядків та біографічних відомостей про поета у прозі. Схвальним є використання відео. Розробка є актуальною.

  2. Тарас Шевченко – це гордість нашого народу, тому у березневі дні ми вшановуємо його пам”ять, заохочуємо до вивчення його творів. Дякую за гарні ідеї!

  3. Мета заходу ознайомити уянів із непростим життєвим щляхом Тараса Шевченка, виховувати любов до творів поета. Сподобалось використання відео, чергування прози з віршованим матеріалом. Вдалим є завершення заходу “Заповітом”.

  4. Виховний захід відповідає темі та меті, цілісний. Грамотно введено відеоряд фрагментів “Край, де народився Шевченко”. Учасники дійства співпереживають, захоплюються постаттю славетного українського діяча культури.

  5. Саме в ці березневі дні, коли Україна відзначати день народження Великого Кобзаря, дана публікація стане в нагоді для багатьох вчителів-організаторів та класних керівників. Катерина Іванівна представила нам готову розробку виховного заходу, який можна використовувати повністю або ж частково. Спасибі, колего, за актуальну публікацію!