mail@urok-ua.com

Виховний захід до Дня Захисника України

Виховний захід розроблено для учнів середньої і старшої ланки школи і спрямований на виховання патріотичних почуттів, формування громадянської свідомості та поваги до національної історії і культурної спадщини Української держави.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дані заходи проводяться з метою патріотичного виховання, розвитку в дітях почуття обов’язку перед Вітчизною, любові до Батьківщини,
    Інформація, отримана під час класної години, сприяє розвитку кругозору учнів, а так само їх професійного самовизначення.Дякую за цікавий матеріал!

  2. День Захисника Вітчизни святкується в чудовий день – Покрови. Дана публікація відповідає вимогам сучасності, враховуються сумні події, які відбуваються наразі в країні.Вдало підібрано музичний репертуар, вірші, виступи гостей.

  3. Актуальна розробка для нашого сьогодення. Патріотичне виховання – один з пріорітетних напрямків виховного процесу в школі. У розробці поєднано віршові елементи з музичними виступами, увага спрямована і на учнів, і на учасників АТО, проводиться паралель, що кожен є захисником своєї держави.