mail@urok-ua.com

Виховний захід на тему “Карнавал казок” для учнів початкових класів

Презентація “Карнавал казок” буде цікавою на годині спілкування під час ГПД, або ж як виховний захід. Казка вчить, як на світі жить!

Вікно перегляду презентації

 • : Мельник Тетяна Василівна
 • : вчитель початкових класів
 • : спеціалізована школа № 115 ім. І.Огієнка м. Києва
 • karnaval-kazok
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

 1. Казкові загадки зацікавлять учнів. Гарний задум роботи. Презентація заохотить учнів до читання творів. Матеріал яскравий, цікавий, вдало продуманий. Дякую!

 2. Завдяки казкам, прищеплюються життєві цінності, формується характер і звички, набуваються хороші навички. В наш час дорослі настільки заклопотані повсякденними рутинними клопотами, що часу на свою власну дитину катастрофічно не вистачає. І, як не сумно це визнавати, головна роль у вихованні та розвитку дитини відводиться «механічним помічникам» – телевізору та комп’ютеру. Діти перестають читати книги, тому дуже мало знають казок, або знають дуже поверхнево. Щоб відповісти на питання Вашої вікторини, діти повинні були прочитати величезну кількість казок, познайомитися з творчістю багатьох казкарів.
  Презентація, стане в нагоді багатьом педагогам для проведення уроків і позакласних заходів.

 3. Тетяна Василівна!Презентація дійсно цікава ,змістовна. Вважаю що її можна викорисовувати не лише на ГПД , а й на окремих уроках. Ви молодець!

 4. Хороша добірка загадок і відповідно казок. Не впевнена тільки, що діти знають ці усі казки. В цьому випадку у них мало б виникнути бажання все це прочитати. Загалом цікаво і захопливо.

 5. Цікавий матеріал дібрала Тетяна Василівна до презентації. Враховано вік і пізнавальні інтереси молодших школярів. Для перевірки правильної відповіді вікторини подані зображення загаданих предметів. До змісту входять прислів я про казку та загадки.