super@urok-ua.com

Виховний захід “Права дитини – щасливе дитинство”

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховний захід “Права дитини – щасливе дитинство”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Запорізька гімназія №107

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Мета: узагальнити знання дітей про їхні права та ,формувати правову свідомість; виховувати почуття власної гідності, пошану до законів України, уміння користуватися своїми правами; розвивати активну життєву позицію.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Дійсно, кожна людина – це особистість, тому вчителем вдало підібрано до заходу слова Василя Симоненка, на які потрібно звернути увагу. Щастя людини залежить від її вибору та свободи, про що і йдеться у роботі. Учні мають усвідомлювати значення понять права та обов”язки.

  2. Згодна з попереднім коментарем,що зе більше схоже на урок.
    Питання і завдання були розраховані на загальний розвиток учнів і не зачіпають вузькоспеціальні області права, політики, економіки та інших сфер суспільного життя.
    В даному заході було :знайомство учнів з «Конвенцією ООН про права дитини та іншими, документами, що відображають права і обов’язки дітей.
    було закріплення про такі поняття як «право» і «обов’язок», показати їх єдність, застосовуваня правових знань в повсякденному житті.

    Вдало підібранні методи і форми роботи з учнями. Загалом цікавий,змістовний та креативний захід.

  3. У розробці є певні неточності, на початку в анотації вказано, що це виховний захід, а у самому конспекті все подано у вигляді уроку, з відповідною структурою. Все це необхідно виправити, бо між уроком і вих. заходом – велика різниця!!! Методи і прийоми роботи, рольові ігри, інсценізація – гарно розкривають тему заходу. Гра “Правильно – неправильно” закріплює здобуті знання.