Виховний захід «Рідне слово – материнська мова»

Виховний захід «Рідне слово – материнська мова» до дня писемності мови . Автор вчитель початкових класів Шпилева Єлизавета Сергіївна.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Віршована форма сценарію відповідає віковим особливостям школярів. Хід заходу ретельно продуманий. Дана розробка знадобиться вчителям, вихователям, організаторам. Музичний супровід допомагає урізноманітнити свято, додає йому яскравості.

 2. Гарний сценарій. Хочю внести таке маленьке доповнення,яке можливо вам знадобиться.
  Казка про українську мову.
  В деякому царстві, у деякій державі в сім’ї слов’янських мов жив-був цар Давньоруської мови і було у нього 3 доньки : Українська ,Російська, і Білоруська мови. Покликав одного разу цар своїх доньок і каже їм:
   – Діти мої, ви тепер все дорослі. Ідіть по білому світу і щастя своє шукайте.

  Вийшли сестри у чисте поле і розійшлися в різні боки. Українська мова пішла у Київ та так там і залишилась . Здружилась Українська мова з Польським, Болгарським мовами і взяла у них багато слів. З різними людьми зналась Українська мова: з Франком, Українкою, а особливо з Шевченко. Багато в чому переросла вона своїх сестер і сильно змужніла. Стала одною з найкрасивіших мов світу. На ній заговорили більше 250 мільйонів чоловік. Стала Українська мова великою і могутньою, і слава про неї рознеслася по всьому білому світу. Та й живе – живе ця мова донині і дарує людям ясне світло своєї душі, і теплоту гарячого свого серця.

 3. Гарний підбір віршованого матеріалу. Дуже добре, що надруковані тексти пісень, а не тільки їх назва. Оригінальна постановка дійства-сценки про хлопців. Дякую.