mail@urok-ua.com

Виховний захід «Рідне слово – материнська мова»

Виховний захід «Рідне слово – материнська мова» до дня писемності мови . Автор вчитель початкових класів Шпилева Єлизавета Сергіївна.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
84

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Гарний сценарій. Хочю внести таке маленьке доповнення,яке можливо вам знадобиться.
  Казка про українську мову.
  В деякому царстві, у деякій державі в сім’ї слов’янських мов жив-був цар Давньоруської мови і було у нього 3 доньки : Українська ,Російська, і Білоруська мови. Покликав одного разу цар своїх доньок і каже їм:
   – Діти мої, ви тепер все дорослі. Ідіть по білому світу і щастя своє шукайте.

  Вийшли сестри у чисте поле і розійшлися в різні боки. Українська мова пішла у Київ та так там і залишилась . Здружилась Українська мова з Польським, Болгарським мовами і взяла у них багато слів. З різними людьми зналась Українська мова: з Франком, Українкою, а особливо з Шевченко. Багато в чому переросла вона своїх сестер і сильно змужніла. Стала одною з найкрасивіших мов світу. На ній заговорили більше 250 мільйонів чоловік. Стала Українська мова великою і могутньою, і слава про неї рознеслася по всьому білому світу. Та й живе – живе ця мова донині і дарує людям ясне світло своєї душі, і теплоту гарячого свого серця.

 2. Гарний підбір віршованого матеріалу. Дуже добре, що надруковані тексти пісень, а не тільки їх назва. Оригінальна постановка дійства-сценки про хлопців. Дякую.