Виховний захід “Звучи, рідне слово!”

Виховний захід “Звучи, рідне слово!”
Виховний захід розрахований для учнів 6-7 класів.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

 

  • : Витрикуш Ірина Віталіївна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : Дем"янівська ЗОШ І-ІІ ступенів
  • Виховний захід Звучи, рідне слово!
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Нещодавно у нашій школі святкували Міжнародний день рідної мови, який було проведено у формі змагання, що надзвичайно зацікавлює. Ваше напрацювання чудово підійде для проведення тематичної лінійки до свята.

  2. Мова – це наше багатство, основний спосіб людського спілкування. Даний мовознавчий захід є цікавим. Мову потрібно берегти, не засмічувати її. Така робота буде корисною для колег. Дякую за чудовий захід!

  3. Вважаю,що задум педагога був показати велич і красу мови України ,але ще не дійшовши до кульмінації, свято раптово закінчується.Треба доопрацювати матеріал,розширити вікові межі слухачів,тож там буде і танок.і співи…Бажаю успіхів.

  4. Назва цікава,мелодійна. Добре що просліджується міжкультурний звязок (Петро Яцик),але як на меня для такої категорії учнів мало форм роботи, також не вистачає ІКТ.

  5. Свято “Звучи, рідне слово!” продумане гарно, матеріал цікавий. Але мала кількість учнів у ньому залучена, можливо це повязано з кількістю учнів у класі? Не знаю…. Хочеться урізноманітнити його чи то грою, чи то невеликою сценкою… Подумайте над цим. Спасибі.