super@urok-ua.com

Урок мужності «Славимо рідний край!» Тема: «Рідне місто – Генічеськ»

Автор матеріалу: Урок мужності «Славимо рідний край!» Тема: «Рідне місто – Генічеськ»

Урок мужності «Славимо рідний край!» Тема: «Рідне місто – Генічеськ»
Виховний захід проведено з метою розпочати проек “Рідне місто”: розширити знання дітей про рідне місто в якому вони живуть, дати знання про походження назви міста Генічеськ, історію його заснування, її  пам’ятники та видатні місця; про те, що вирощують і виготовляють у нашій місцевості; викликати бажання берегти історичні пам’ятники свого краю, а не руйнувати їх; розвивати у дітей пізнавальний інтерес, пам’ять, зв’язне мовлення, вміння аналізувати, робити висновки, вміння слухати один одного; виховувати  любов до Батьківщини, шанобливе ставлення, повагу до людей різних професій.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

  • : Мойсюк Наталя Германівна
  • : Вихователь початкової школи
  • : Генічеська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради
  • Урок пізнання рідного краю
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Справжній урок мужності, на якому учні навчаються проявляти себе якнайкраще, любити свій рідний край, поповнювати джерела народного надбання. Чудове історичне підгрунтя у роботі. Дякую!

  2. Наталя Германівна склала і провела ефективний урок мужності, використавши краєзнавчий матеріал. Під час уроку враховуються положення Концепції національно-патріотичного виховання дітей.Під час виконання завдань виховуються високі моральні почуття.

  3. Змістовний і корисний матеріал, який можна взяти за основу для ознайомлення зі своїм містом. Сподобалась фізкультхвилинка, просто чудова. Я б рекомендувала внести в заняття щось “живе”, це може бути карта міста, на яку учні на стікерах напишуть слова-асоціації до думки про рідне місто. А ще підкрипити все фотоматеріалами.