mail@urok-ua.com

Сценарій літературно – музичної композиції «Мій рідний край – козацький край. Кам`янське»

Сценарій літературно – музичної композиції «Мій рідний край – козацький край. Кам`янське»– це театралізований загальношкільний захід до Дня Захисника України. Основна мета заходу – це національно-патріотичне виховання учнів, прищеплення почуття гордості до історії свого народу, любові до Батьківщини.

Сценарій заходу

 • : Беган Олена Геогріївна
 • : заступник директора з НВР
 • : КЗ "СЗШ №5 ім.Г.Романової" Кам`янської міської ради
 • Сценарій заходу з музики
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
574

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

 1. Літературно-музичне свято-це спроба через “оживших “героїв звернутися до минулого рідного краю,зберігти свою національну ідентичність,пишатися приналежністю до українського народу,козацтва.Важливо,що весь матеріал викладений на основі історичного минулого селища.Дякую!

 2. Сценарій літературно-музичної композиції розкриває перед учнями світ козацтва, його життя, історія.Даний захід формує у дітей національну свідомість, сприяє духовному збагаченню. Публікація стане у нагоді колегам, які дбають про патріотичне виховання школярів.

 3. Знайомство дітей з культурною спадщиною минулого, сучасним народним мистецтвом, що лежить в основі виховання патріотичних почуттів та естетичних смаків дитини, виховування потреби вносити в свій побут елементи прекрасного, розвиток художньо – творчіх здібностей;
  формування у дітей прагнення до збереження інформації про обряди, звичаї, традиції, історію рідного краю, у засвоєнні національної, духовної культури, морально-етичних норм і принципів;
  підтримання інтересу дітей до української народнопісенної творчості, бажання самостійно брати участь у різних її видах – всі ці аспекти простежуються в даному заході.
  Вбачається організовувана робота педагогів у вихованні підростаючого покоління у дусі національної єдності й духовного зв’язку поколінь. Захід дуже сподобався. Дякую за матеріал.