Виховний захід 2 – 4 класи на тему «Мово рідна, слово рідне…»

Поглибити знання учнів про багатство та красу української мови; розвивати мислення, мовлення, творчі здібності; виховувати повагу до рідної мови, почуття гумору.

Виховний захід

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Питання національно-патріотичного виховання набуває за сучасних умов особливої уваги в українському суспільстві, саме тому заклади освіти реалізовують концепцію національно-патріотичного виховання. Ваш захід є достатньо актуальним. Мені сподобалася інтрига на початку заходу, те, що ви пригадали про символи українського народу.

  2. У розробці підібрані гарні віршики про мову, калину. Але мені бракує музичного оформлення. Хоча вся розробка пройнята духом патріотизму, любові до рідного краю. Творчих успіхів.

  3. Вчитель, плануючи захід, розуміє , що в початковій школі формується не просто учень, а особистість з відповідними ціннісними орієнтирами, розвиненими комунікативними можливостями. Обрані завдання допомагають вихованню любові до української мови.

  4. Татьяна Леонідіївна,захід ваш дуже цікавий,змістовний ,досить вдало був охарактеризований, логічно підібраний та послідовно проведений. Питання були підібрані вдало,згідно заданої теми. Особливо сподобалась притча.