Виховний захід. Розколяда. Радуйтеся, веселіться, Христос ся рождає.

Залучити дітей до джерел і витоків народної мудрості; збагатити та доповнити наявні знання; розвивати пізнавальні та пошукові інтереси школярів; сприяти формуванню духовно багатої особистості; виховувати любов до рідного слова та почуття гордості за свій народ.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Олександра Іванівна дала на розгляд сценарій шкільного фольклорного свята.Дуже добре,що до нього залучені учні різної вікової категорії,запрошені батьки.Свято збагачує глядачів знаннями про традиції українського народу, співи , дотепний гумор.Дякую!

  2. Дітей необхідно залучати до вивчення народних звичаїв, їх дотримання. Даний захід саме цим і займається. Свято дуже яскраве, цікаве, це доводить зміст та фотосвітлини. Сподобалась інсценізація, жарти.

  3. Хочу подякувати Вам, Олександро Іванівно, за чудове свято. Звичайно, організація такого заходу потребує багато і часу, і роботи. Та із Ваших світлин видно, що відмінний результат. Учні відтворюють народні звичаї, жартують, інсценізують літературні твори. Дякую.

  4. Завдяки фотографіям склалось враження, що на вашому святі побувала.) Все сподобалось настільки, що якось нема сенсу виділяти щось конкретне. Залучено багато діток – від маленького до дорослого. Така чудова спільна робота. Дякую. Успіхів вам.