mail@urok-ua.com

Виховний захід. Вечірка у стилі Міккі та Мінні Маус для учнів 5-го класу

Легендарний Міккі Маус – найзнаменитіша миша в світі. Цьому симпатичному мультиплікаційному персонажеві цього року виповниться 89 років.

Screenshot_1

З цього приводу ми влаштували веселу вечірку у стилі Міккі та Мінні Маус. На вечірку були запрошені батьки та гості, які з радістю підтримали ідею та допомогли в організації заходу. Гарний настрій та яскраві враження подарували всім Міккі-хлопчики та Мінні-дівчатка. Увесь вечір вони співали веселих пісень, танцювали, приймали участь у жартівливих конкурсах та просто розважалися. Ну, а яка ж вечірка без смаколиків? Нагородою за чудову атмосферу став солодкий стіл у стилі Міккі, який з любов’ю накрили батьки.

Screenshot_2

Ось такі вони невтомні мишенята 5-Б класу – ці Міккі та Мінні Мауси.
Метою заходу було вчити учнів правильно і мудро поводити себе в колективі однокласників, жити між собою у дружбі й мирі. Розвивати вміння спілкуватися, розуміти і поважати думку інших. Виховувати почуття обов’язку, толерантності.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Дуже цікава розробка заходу, враховані вікові особливості учнів. Діти , гадаю, залюбки відвідали дану вечірку, розважились та поповнили свої знання різними цікавинками.Хід заходу має різні форми роботи, музичний матеріал.

  2. Мене (як класного керівника ) зразу зацікавила назва виховного заходу. Сучасні діти потребують сучасних видів роботи.Тематична вечірка для п’ятикласників дуже креативна. Такі форми роботи формують учнівський колектив,виховують дружні стосунки, толерантність. Дорадно, що і батьки долучилися до спільної справи. Дякую за цікаве розважальне дозвілля для дітей.