mail@urok-ua.com

Виховний захід “Зустріч весни”

Виховний захід проведений шестикласниками для учнів молодшої ланки. Мета заходу: відтворити обряд зустрічі весни, показати його красу,виховувати бажання відроджувати народні звичаї, оберігати традиції, популяризувати народну творчість:пісні, загадки, танці.

 • : Семенюра Людмила Петрівна
 • : Вихователь
 • : КЗ "Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс"
 • Виховний захід - Зустріч весни
Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
485

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. Яскраве колоритне свято, де можна задіяти дітей різного віку. Автор зуміла поєднати народні звичаї, традиції з літературою, але все так органічно вплелося в один загальний сюжет, що викликає тільки захоплення. Дякую за хорошу розробку!

 2. Надзвичайно яскравий та цікавий виховний захід. Особливої похвали заслуговує Людмила Петрівна, адже саме від того як написаний сценарій, залежить успіх заходу. Впевнена, шановна колего, Вам все вдалося. Дякую! Наснаги та творчих успіхів у всьому!

 3. По-перше, велика вдячність за вибір твору Лесі Українки для інсценізації. По- друге, залучити старшокласників на свято для учнів початкової ланки – великого коштує. Все продумано до деталей, багато віршів, пісенного матеріалу. сподобалось, що є і навчальний момент на святі, коли учні описують прихід весни, розповідають про календар. дякую.