Виховний захід “Андріївські вечорниці” початкова школа

Виховний захід “Андріївські вечорниці” початкова школа
З-поміж найбільших зимових свят чи не найвеселішим та найочікуванішим був день Андрія. 13 грудня, за українським звичаєм, сільська молодь збиралася в одній хаті на так званих «великих» вечорницях, влаштовуючи там усілякі забави. На зустрічах панував неповторний дух жартів та веселих пісень, лилася повноводною рікою мелодійна українська пісня, парубки силою мірялися, а дівчата, наче квіточки, мліли від задоволення приготування вареничків та вишивання.
З метою відтворення обряду проведення вечорниць були проведені українські вечорниці. Тут було розкрито красу обряду. Учні мали велике бажання відроджувати і оберігати народні звичаї, робити добре і мудре.
Це було свято народної обрядовості та української народної пісні, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні. Веселі конкурси, чарівне ворожіння, запальний танець, смачна калита – все дарувало радість. Але особливо були до смаку гарячі варенички, якими дівчата частували гостей.

Сценарій заходу

Вікно перегляду документа

  • : Холодова Тетяна Олександрівна
  • : вчитель початкових класів
  • : Мирноградська ЗОШ I-IIIступенів №5 Донецької області
  • Виховний захід Андріївські вечорниці
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Український народ завжди був багатим на звичаї та традиції. Дуже шкода, що у родинному вихованні це йде до забуття. Тому зараз саме вчителі залишаються тими провідниками, які можуть повернутися в минуле, показати, наскільки воно було насиченим і колоритним, а потім так вдало і цікаво відтворити його у сьогоденні. Спасибі за матеріал і успіхів вам.)

  2. Повноцінний виховний захід. Чудове оформлення приміщення переносить глядачів в українську світлицю. Народознавчий матеріал емоційний, атмосферний, різноманітний. Душу по – особливому зігрівають українські народні пісні.

  3. Запропонований сценарій свята “Андріївські вечорниці” має велике виховне значення, оскільки вивчаючи традиції нашого народу , ми відроджуємо культурну спадщину . Гарний настрій заходу надають танці, конкурси, ворожіння, смачна калита. Вірю, що було весело , цікаво. Дякую, натхнення Вам.

  4. Тетяна Олександрівна утверджує цінності української національно ідеї, реалізує ідеї всебічного та гармонійного розвитку, розкриває красу українських традицій. До сценарію вміщено віршований матеріал, ігри, звичайно, ворожіння, влучною є заключна пісня.

  5. Сценарій заходу продуманий, чітко спланована різноманітна діяльність учнів під час свята. Багато конкурсів, танців, пісень. Не обійшлось без традиції ворожіння на Андріївських вечорницях. Все говорить про значну підготовчу роботу. Жаль, що не можна побачити саме свято(((. Дякую за матеріал.